„Siódma – Dziewiąta”

„Siódma – Dziewiąta”

Od 2 października 2017 r. rozpoczęliśmy realizację nowego pasma porannego „Siódma 9”, które emitowane jest aktualnie w 3 stacjach radiowych należących do Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich: Radiu Nadzieja (Łomża), Radiu Warszawa i Radiu Głos (Pelplin). Współpracujemy również z Katolickim Radiem Diecezji Płockiej. Prowadzącymi poranek są doświadczeni dziennikarze: Karol Gac, Piotr Otrębski, Anna Skiepko, Jarosław Wydra i Marcin Fijołek.

Tematyka podejmowana w porankach jest bardzo szeroka – od spraw religijnych, przez społeczno-polityczne, po kulturalne i sportowe. Forma przewiduje m.in. rozmowy z różnymi ciekawymi ludźmi zarówno w studiu, jak i telefonicznie. Chcemy w świetle katolickiej nauki społecznej i wartości chrześcijańskich odnosić się do treści dotyczących całego społeczeństwa, ale także tych lokalnych. Serdecznie zapraszamy do słuchania nas od poniedziałku do piątku o 7:09 w każdej z wymienionych wyżej stacji, a także do podjęcia współpracy.

Zapowiadając wejście na antenę nowego programu dyrektor Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup ks. dr Tomasz Olszewski nie ukrywa, że zaczyna się pewna nowa epoka: „Moja radość jest podwójna. Po pierwsze jest to nowa jakość w naszej rozgłośni, a po drugie – jest to pierwszy tego typu program, który jest efektem pracy w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich w Polsce. Ten poranek będziemy produkować dla naszych słuchaczy w Warszawie, a poranek będzie emitować kilka rozgłośni. My, współpracując między rozgłośniami, od dawna dążyliśmy do tego, aby tego typu programy produkować” – mówi ks. Tomasz Olszewski.

back to top
 

Partnerzy

ŻYWA WIARA