Michał Putkiewicz: Chcemy zachęcić Polaków do tego, by dzielili się radością ze świąt narodowych ze swoimi bliskimi

Michał Putkiewicz: Chcemy zachęcić Polaków do tego, by dzielili się radością ze świąt narodowych ze swoimi bliskimi

„Poczta Polska Usługi Cyfrowe, czyli takie cyfrowe ramię operatora narodowego Poczty Polskiej, wyszło z inicjatywą, aby zachęcić Polaków do wysyłania kartek pocztowych, ale nowoczesnych, bo jest to kartka elektroniczna, czyli kartka wysyłana cyfrowo z urządzenia mobilnego, z telefonu komórkowego, smartfonu, tabletu lub telefonu stacjonarnego, która następnie jest dostarczana metodą tradycyjną. Chcemy bowiem zachęcić Polaków do tego, by dzielili się radością ze świąt narodowych ze swoimi bliskimi” – powiedział w poranku „Siódma-Dziewiąta” Michał Putkiewicz, wiceprezes zarządu Grupy Poczty Polskiej „Envelo”.

„W ten sposób łączymy pewne nowoczesne, innowacyjne technologie z tradycyjnym, patriotycznym przesłaniem i z tradycyjnym doręczeniem, ponieważ ta kartka wysłana cyfrowo będzie dostarczana fizycznie przez listonosza Poczty Polskiej” – przekonywał gość Jarosława Wydry.

„Chcemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: z jednej strony chcemy wpisać się w ważne przesłanie związane z tym, że Polacy powinni się cieszyć z faktu, iż żyją w wolnym państwie. Chcemy uczestniczyć w procesie odbudowy więzi wspólnotowych, czyli relacji wokół wspólnych wartości, jakim jest patriotyzm czy wspólna Ojczyzna, także z przypomnieniem, że usługi pocztowe wcale nie odchodzą do lamusa” – informował Putkiewicz.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.envelo.pl.

Zachęcamy do odsłuchania całej rozmowy.

back to top