Michał Guzek: Dziś potrzebujemy wydarzeń, które będą ponad pewne spory i podziały, Festiwal „Chrześcijańskie Granie” taki jest

Michał Guzek: Dziś potrzebujemy wydarzeń, które będą ponad pewne spory i podziały, Festiwal „Chrześcijańskie Granie” taki jest

„Festiwal «Chrześcijańskie Granie» od początku nie jest wydarzeniem komercyjnym. Jest to wydarzenie misyjne, wspólnotowe, rodzinne. Na to wydarzenie przychodzi bardzo dużo rodzin: od tych najmłodszych do tych najstarszych. Ta muzyka łączy. Dziś, w tym świecie polityki i w ogóle w kraju potrzebujemy wydarzeń, które będą ponad pewne spory i podziały i ten Festiwal jest takim wydarzeniem” – powiedział w poranku „Siódma-Dziewiąta” Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

„Ta muzyka cieszy, wywołuje bardzo dobre emocje, ma w sobie dużo prawdy i nakierowania na to co najważniejsze: na Jezusa Chrystusa, na Boga, który doświadcza nas miłością” – zwracał uwagę gość Jarosława Wydry.

„Mamy dobre owoce tego festiwalu: widzimy, jak młodzi ludzie, którzy przychodzą [na Festiwal] (…) często później się inspirują” – przypominał Guzek.

„Tej muzyce nie zabraknie ducha na pewno. Ta muzyka robi swoje” – przekonywał gość poranka.

Na festiwalu wystąpią: ksiądz Andrzej Daniewicz (La Pallotina), Kuba Kornacki z z zespołem Kanaan, a także Let Him Run, s. Julita Zawadzka, Duża Rajska Kawa, Strona B oraz Heres / Wyrwani z Niewoli.

Więcej informacji na stronie Festiwalu [kliknij tutaj]

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA