Marek Grabowski: Ruch 4 Marca to inicjatywa rodziców, którzy chcą chronić dzieci przed ideologią LGBT

Marek Grabowski: Ruch 4 Marca to inicjatywa rodziców, którzy chcą chronić dzieci przed ideologią LGBT

„Ruch 4 Marca to inicjatywa oddolna rodziców zaniepokojonych poczynaniami ideologii nowej lewicy, ideologii LGBT, która najpierw w Gdańsku, a obecnie w Warszawie próbuje przeforsować rozwiązania skrajnie niekorzystne dla dzieci, ale również niebezpieczne dla przedsiębiorców” – mówił w poranku „Siódma 9” Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty. W rozmowie z Anną Skiepko opowiedział o Ruchu 4 Marca, który występuje przeciwko lewicowej indoktrynacji w szkołach.

„Jeżeli chodzi o dzieci, to główny punkt niepokoju to próba wprowadzenia seksedukacji według tzw. standardów WHO. Standardy te zachęcają do tego, żeby uczyć dzieci w wieku przedszkolnym np. masturbacji, w wieku wczesnoszkolnym korzystania z antykoncepcji, a 12-latków negocjowania warunków seksu. Są to dla nas rzeczy absolutnie nieakceptowalne” – mówił gość poranka.

Jak podkreślił, dobrowolność uczestnictwa w takich zajęciach to tylko pierwszy etap wprowadzania tej edukacji. Później ma ona być obowiązkowa.

„Według tych standardów edukacja seksualna w pierwszym etapie ma być dobrowolna. (…) Kolejny etap to jest obowiązkowa edukacja seksualna, a ostatni etap to jest edukacja seksualna zakończona egzaminem. Rodzice, którzy nie będą posyłali dzieci na te zajęcia, będą karani, tak jak za nieposyłanie dzieci do szkoły”.

Zaznaczył, że narzucenie ideologii LGBT dotyczy także miejsc pracy.

„Ta deklaracja tworzy tzw. tęczowe sieci pracownicze. (…) To miasto wyznacza standardy i tym standardem ma być podpisywanie przez pracodawców tzw. klauzul antydyskryminacyjnych, które w praktyce będą wymagały promowania mniejszości seksualnych w miejscu pracy czy swobodnej ekspresji seksualnej”.

„To nie jest tylko kwestia demoralizacji dzieci, ale też pewna agitacja wyborcza, która wchodzi do szkół razem z tymi programami. W standardach WHO jest wprost napisane, że wszystkie orientacje seksualne mają być respektowane i szkoły mają być na nie otwarte. Natomiast krytyce mają podlegać normy kulturowe i normy religijne” – zakończył Marek Grabowski.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ruchu 4 Marca.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA