Andrzej Mitek: Rekolekcje z o. Szustakiem to rekolekcje w niecodziennej formie 40 prostych zadań na 40 dni Wielkiego Postu

Andrzej Mitek: Rekolekcje z o. Szustakiem to rekolekcje w niecodziennej formie 40 prostych zadań na 40 dni Wielkiego Postu

„Rekolekcje z o. Adamem Szustakiem to rekolekcje w niecodziennej formie, w formie 40 prostych zadań na 40 dni Wielkiego Postu. «Okruchy» można codziennie można obejrzeć i spróbować kolejnego dnia zastosować. Są to bardzo konkretne zadania, takie jak: przyznaj się do swojej wiary czy zrób sobie skarbonkę, do której wrzucisz jakiś grosz dla potrzebujących (…). «Okruchy» można oglądać codziennie na portalu Stacja7.pl. Publikujemy je o godzinie 18:30” – powiedział Andrzej Mitek (Stacja 7). W rozmowie z Marcinem Fijołkiem opowiadał on o propozycji o. Adama Szustaka i Stacji 7 na dobre przeżycie Wielkiego Postu.

„Czasami nie wiemy, jak Wielki Post przeżyć, a tutaj mamy podaną konkretną propozycje, z której płynie dobro” – stwierdził Andrzej Mitek.

Rozmówca Marcina Fijołka opowiedział o tym, skąd bierze się fenomen o. Szustaka, prowadzącego «Okruchy»:

„O. Szustak jest bardzo naturalny w tym, co robi. Treści, które głosi, są bliskie odbiorcy. Nie ma dystansu, który tworzy się np. podczas kazania w kościele. Ojciec mówi wprost do człowieka. Nie ma żadnej maski, kreacji. Jest to naturalne, prawdziwe. Na dodatek podane w dobrej formie, przyjemnej dla oka. To są profesjonalnie zmontowane treści przykuwające uwagę ludzi młodych. Ojciec mówi na tematy, które poruszają ludzi. Odpowiada na konkretne pytania, które stawiają ludzie. Dlatego też cała twórczość o. Szustaka cieszy się bardzo dużą popularnością” – stwierdził Andrzej Mitek.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA