Tomasz Kania: Małżeństwo wcale nie musi być nudne i skazane na byle jaką codzienność

Tomasz Kania: Małżeństwo wcale nie musi być nudne i skazane na byle jaką codzienność

„Małżeństwo wcale nie musi być nudne i skazane na byle jaką codzienność. Może być pełne inspirujących, twórczych projektów i działań. Nie każdy musi tworzyć jakieś wielkie rzeczy, ale każdy może tworzyć małżeństwo z pasji i to jest z pożytkiem dla obojga małżonków, a także dla dzieci” – mówił w poranku „Siódma 9” Tomasz Kania, wydawca i redaktor magazynu „Misja 52”. W rozmowie z Marcinem Fijołkiem opowiedział o najnowszym numerze miesięcznika dla małżonków, ale także przybliżył, jaki cel przyświeca twórcom „Misji 52”.

Wskazał na początki projektu: „Jest to projekt skierowany do małżonków, który jakiś czas temu stworzyliśmy. Raz na tydzień publikowaliśmy inspirujące zadania, które mąż może realizować wobec żony i oczywiście wzajemnie. Potem z tych zadań zrodziły się książeczki, które w zeszłym roku wydaliśmy. Potem pomyśleliśmy, dlaczego nie stworzyć takiego pisma dla małżonków, które gromadziłoby blogerów, autorów, którzy publikują na tematy małżeńskie. Wzbogacamy to też naszymi teksami i wywiadami. Tak powstał magazyn i w tym miesiącu ukazał się szósty numer”.

Jak jest cel „Misji 52”?

„Małżeństwo wcale nie musi być nudne i skazane na byle jaką codzienność. Może być pełne inspirujących, twórczych projektów i działań. Nie każdy musi tworzyć jakieś wielkie rzeczy, ale każdy może tworzyć małżeństwo z pasji i to jest z pożytkiem dla obojga małżonków, a także dla dzieci. Cieszymy się, że możemy poprzez ten magazyn być taką inspiracją. Małżonkowie, czytając to, dowiedzą się czegoś nowego, coś nowego będą mogli wprowadzić w życie. Taki jest cel tego projektu: nieustannie inspirować innych i podsuwać nowe pomysły” – opowiadał Tomasz Kania.

Najnowszy numer „Misji 52” jest dostępny na stronie misja52.com.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top
 

Partnerzy

ŻYWA WIARA