Michał Pol: Dotychczasowe wyniki zaciemniały nam obraz reprezentacji Jerzego Brzęczka

Michał Pol: Dotychczasowe wyniki zaciemniały nam obraz reprezentacji Jerzego Brzęczka

„Pomimo pierwszych czterech zwycięstw i braku straty bramki w meczach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, graliśmy w tych meczach bardzo słabo. Te dotychczasowe wyniki zaciemniały nam obraz reprezentacji Jerzego Brzęczka” – powiedział w poranku „Siódma 9” red. Michał Pol. W rozmowie z Marcinem Fijołkiem mówił o przegranym meczu kadry Jerzego Brzęczka ze Słowenią, a także o nadchodzącym spotkaniu z reprezentacją Austrii.

W poniedziałek 9 września reprezentacja Polski w piłce nożnej podejmie u siebie reprezentację Austrii. Po piątkowej porażce w meczu ze Słowenią nastroje w kadrze nie są najlepsze. O drużynie prowadzonej przez selekcjonera Jerzego Brzęczka w rozmowie z Marcinem Fijołkiem opowiadał redaktor Michał Pol.

„Mecz z Austrią będzie meczem o pozycję lidera naszej grupy. Robert Lewandowski powiedział nawet ostatnio, że to goście są faworytem nadchodzącego spotkania” – powiedział gość poranka.

„Pomimo pierwszych czterech zwycięstw i braku straty bramki, trzeba powiedzieć, że graliśmy w tych meczach bardzo słabo. Te dotychczasowe wyniki zaciemniały nam obraz” – powiedział redaktor Pol.

„Selekcjoner Jerzy Brzęczek nie umie wykorzystać wielkiego potencjału, który drzemie w naszych zawodnikach. Dziwią jego decyzje. Mam wrażenie, że utrudnia nimi pracę swoją i innych, wyznaczając piłkarzom na boisku role inne, niż im najbardziej pasujące. Przykładem jest wystawienie na lewej obronie prawonożnego Bartosza Bereszyńskiego. W konsekwencji słabo wyglądała gra całej lewej strony naszej drużyny” – stwierdził rozmówca Marcina Fijołka, który przyznał, że nawet pomimo słabej gry będzie nam ciężko nie awansować do finałów Euro 2020.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top
 

Partnerzy

ŻYWA WIARA