Magda Anioł: Talenty, które dostajemy od Pana Boga pozwalają ulepszać świat

Magda Anioł: Talenty, które dostajemy od Pana Boga pozwalają ulepszać świat

„Jeśli człowiek dostał talent od Pana Boga to należy to wykorzystać i ulepszać świat” – powiedziała w poranku „Siódma 9” Magda Anioł. W rozmowie z Marcinem Fijołkiem wokalistka mówiła o swojej karierze, a także zachęcała do wzięcia udziału w swoim niedzielnym koncercie w Warszawie.

Rozmówczyni Marcina Fijołka zapytana o to, co skłoniło ją do podjęcia decyzji o rozpoczęciu kariery muzycznej, odpowiedziała:

„Jeśli człowiek dostał talent od Pana Boga to należy to wykorzystać i ulepszać świat” – powiedziała Magda Anioł.

„Od ludzi słuchających mojej muzyki słyszę, że ta muzyka pozwala im coś zrozumieć. Ona często dociera do nich poprzez proste słowa” – powiedziała rozmówczyni Marcina Fijołka, która w tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej.

„W 1994 roku zadebiutowałam na scenie, a był to dokładnie Piknik Country w Mrągowie. W przyszłym roku obchodzę za to 20-lecie działalności chrześcijańskiej. To 20 lat temu nasze serca się przemieniły, powróciliśmy na łono Kościoła, a nasza muzyka przeszła w inne, niełatwe, ale naturalne rejony” – wyjaśnił gość poranka „Siódma 9”.

„Po latach różnych doświadczeń (m.in. 13 lat pracy w szkole) wiem, że pomimo tego, że bycie na scenie wiąże się z pewną niestabilnością, to moje miejsce jest właśnie na scenie” – powiedziała Magda Anioł, zapraszając jednocześnie na koncert, który odbędzie się 20 października (g.17) w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) w Warszawie.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA