Olga Semeniuk: Rafał Trzaskowski jest gorszym prezydentem Warszawy niż Hanna Gronkiewicz-Waltz

Olga Semeniuk: Rafał Trzaskowski jest gorszym prezydentem Warszawy niż Hanna Gronkiewicz-Waltz

„Wydawało się, że pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz jest trudnym partnerem samorządowym i trudnym prezydentem. Po roku władzy prezydenta Trzaskowskiego można lekko zmienić to zdanie” – powiedziała w poranku „Siódma 9” Olga Semeniuk (Prawo i Sprawiedliwość). W rozmowie z Karolem Gacem Radna Warszawy krytycznie oceniała dotychczasowe rządy Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta Warszawy.

Tematem przewodnim rozmowy było podsumowanie roku rządów Rafała Trzaskowskiego na stanowisku prezydenta Warszawy. Zdaniem radnej Semeniuk istnieje szereg błędów i zaniedbań ze strony polityka rządzącego aktualnie stolicą.

„Wydawało się, że pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz jest trudnym partnerem samorządowym i trudnym prezydentem. Po roku władzy prezydenta Trzaskowskiego można lekko zmienić to zdanie” – porównywała prezydentury rozmówczyni Karola Gaca.

„Rządy prezydenta Trzaskowskiego zaczęły się od ucięcia bonifikaty do 60%. Przez ten rok mieliśmy problemy ze śmieciami i żłobkami. Wiele inwestycji zostało wstrzymanych. Na początku roku podpisano też deklarację LGBT. Cały rok szedł w kierunku lewym światopoglądowo. Oczywiście nie można zapominać o awarii oczyszczalni «Czajka“. Tych spraw jest bardzo dużo” – podsumował gość poranka „Siódma 9”.

Radna Prawa i Sprawiedliwości skomentowała także ostatnie doniesienia dotyczące wspierania organizacji LGBT z budżetu miasta.

„Przez ten rok prezydent Trzaskowski przeznaczył prawie 900 tysięcy złotych na organizacje LGBT. Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi wstrzymywał się z niektórymi decyzjami, dlatego znalazł tylne wyjście i tym wyjściem okazał się budżet partycypacyjny, obywatelski” – powiedziała Olga Semeniuk.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA