Przemysław Langier: Decyzja o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich była kwestią czasu

Przemysław Langier: Decyzja o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich była kwestią czasu

„Im większe pieniądze wchodzą w grę, tym podejmowanie takich decyzji jest trudniejsze. Uważam, że przesunięcie Igrzysk Olimpijskich było tylko kwestią czasu. MKOl początkowo zapewniał, że nie ma powodów do zmiany daty imprezy. Jak widać pojawiły się na tyle mocne argumenty, że jednak zmienił zdanie” – powiedział w poranku „Siódma 9” Przemysław Langier (Onet Sport). W rozmowie z Anną Czytowską dziennikarz opowiedział o tym, jak z koronawirusem próbuje sobie radzić świat sportu.

„Euro planowane na ten rok zostało przełożone. Pierwotnie miało być ono rozgrywane w 12 krajach. Nie dam sobie głowy uciąć, że tak rzeczywiście się stanie” – stwierdził dziennikarz.

Rozmówca Anny Czytowskiej skomentował ostatnią decyzję MKOl dotyczącą przełożenia letnich Igrzysk Olimpijskich, krytycznie oceniając tak późno podjętą decyzję.

„Im większe pieniądze wchodzą w grę, tym podejmowanie takich decyzji jest trudniejsze. Uważam, że przesunięcie igrzysk było tylko kwestią czasu. MKOl początkowo zapewniał, że nie ma powodów do zmiany daty imprezy. Jak widać pojawiły się na tyle mocne argumenty, że jednak zmienił zdanie” – powiedział Przemysław Langier.

Pod koniec rozmowy poruszono też wątek polskiej Ekstraklasy.

„Mam wątpliwości, że ten sezon będzie dograny do końca” – stwierdził gość poranka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA