Paweł Grabowski: Cieszy, że w kadrze pojawiają się młodzi, zdolni zawodnicy

Paweł Grabowski: Cieszy, że w kadrze pojawiają się młodzi, zdolni zawodnicy

„W trakcie Euro 2016 obawialiśmy się, że w kadrze będzie wyrwa pokoleniowa, że odejdzie Kuba Błaszczykowski czy Łukasz Piszczek i nie będą mieli następców. Teraz widać, że ci następcy są i coraz mocniej rozpychają się w tej kadrze” – powiedział w Poranku „Siódma9” Paweł Grabowski (newonce.sport). W rozmowie z Anną Czytowską analizował ostatnie mecze kadry Jerzego Brzęczka.

„W meczu z Finlandią mieliśmy wysyp młodych piłkarzy, mecz z Włochami to potwierdził. Świetnie grał Walukiewicz, Jakub Moder. Są pozytywy” – dodał.

„Mamy miks młodzieży i doświadczonej części drużyny. Kamil Glik i Grosicki, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak (ostatnio krytykowany) plus kilku młodych zawodników – to zdaje egzamin. Młodzież zaznacza swoją obecność i kadra będzie na tym zyskiwać” – stwierdził dziennikarz.

„To jest chyba taka pierwsza przerwa na mecze reprezentacyjne, kiedy atmosfera wokół Jerzego Brzęczka jest całkiem w porządku” – powiedział Paweł Grabowski, analizując sytuację reprezentacji przed meczem z Bośnią.

W rozmowie pojawił się także temat fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA