Paweł Waszczyk: Targi Wydawców Katolickich to spotkanie z dobrą książką i dobrym słowem

Paweł Waszczyk: Targi Wydawców Katolickich to spotkanie z dobrą książką i dobrym słowem

„Targi Wydawców Katolickich mieszczą się w ścisłej czołówce targów książki, które odbywają się w Polsce. W zeszłym roku mieliśmy frekwencję na poziomie 35 tysięcy osób w Arkadach Kubickiego. (…) [Ci, którzy przyjdą na Targi, mogą się spodziewać] przede wszystkim spotkania z dobrą książką i dobrym słowem. Mamy ponad 180 wystawców, którzy zaprezentują co najmniej 12 tysięcy publikacji. To są książki wyselekcjonowane, najlepsze z tych, które zostały wydane w ostatnich latach jeśli chodzi o tematykę religijną” – powiedział w poranku „Siódma-Dziewiąta” Paweł Waszczyk, rzecznik Targów Wydawców Katolickich.

Rzecznik tego wydarzenia zapowiedział na antenie, że jednym z gości tegorocznych Tragów będzie Prymas Polski – ks. abp. Wojciech Polak, nie zabraknie także wielu znanych pisarzy, zarówno osób świeckich, jak i duchownych.

Targi potrwają od dziś, 12 kwietnia, do niedzieli, 15 kwietnia. Od czwartku do soboty Targi będą otwarte od 10:00 do 18:30, natomiast w niedzielę od 10:00 do 17:30. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA