Dorota Osińska: Na nowej płycie będą utwory o tym, co każdy z nas ma w sobie

Dorota Osińska: Na nowej płycie będą utwory o tym, co każdy z nas ma w sobie

„Niektóre utwory są trochę afirmacyjne, o tym, że – spłycając i upraszczając – jakby źle nie było, to jednak życie jest czymś dobrym i trzeba doceniać każdą chwilę. Trochę o miłości, o tęsknocie, wydaje mi się, że o tym wszystkim, co w każdym z nas kołacze, w głowie, w sercu” – mówiła w poranku „Siódma 9” Dorota Osińska, piosenkarka. W rozmowie z Marcinem Fijołkiem opowiedziała o swojej najnowszej płycie, którą promuje singiel „Jasna, ciemna”.

„14 września jest zaplanowana premiera. Bardzo się cieszę, bo ten 14 września to będzie równo rok po tym, jak skończyliśmy produkować tę płytę, więc długo czekaliśmy na moment, kiedy ona ujrzy światło dzienne, ale cudowne, że już zaczął się ten moment, kiedy zaczęło się już dziać” – opowiadała artystka.

„Mimo że to moja czwarta płyta, pierwszy raz zrobiłam coś nie na ostatnią chwilę i bardzo szczegółowo zaplanowane, także cieszę się, że trafiłam do takiej wytwórni, Wytwórni MTJ, która dba o to, żeby wszystko się wydarzyło po kolei i żeby na wszystko był czas” – zaznaczyła.

back to top