Otwórz player w nowym oknie

Forum Wizja Rozwoju, 25 i 26 czerwca 2018, Gdynia

Forum Wizja Rozwoju, 25 i 26 czerwca 2018, Gdynia

Fundacja Vizja Rozwoju, została ustanowiona w celu wspierania i promocji działalności innowacyjnej w polskiej gospodarce. Jednym z realizowanych przez Fundację projektów jest organizacja Forum Wizja Rozwoju. Pierwsza edycja Forum odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz w Hali Gdynia Arena 25 i 26 czerwca 2018 roku.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów. Partnerami Forum są: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Forum Wizja Rozwoju jest największym wydarzeniem gospodarczym w północnej Polsce. Tematyka Forum koncentruje się na aktualnych i najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką. Wśród istotnych tematów omawiane będą zagadnienia dotyczące ekomobilności, e-gospodarki, strefy ekonomicznej - Polska, budownictwa, energetyki, automatyzacji, robotyzacji polskiego biznesu oraz szeroko rozumianego rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu.

Strategiczne obszary dla rozwoju gospodarczego Polski skoncentrują uczestników największych polskich podmiotów gospodarczych. Prelegenci to eksperci w swoich dziedzinach. Udział w Forum umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych, co przyspieszy zaplanowane pozytywne zmiany w różnych sektorach polskiej gospodarki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: wizjarozwoju.pl.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Małgorzatą Zwiercan, jedną z inicjatorek Forum. 

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA