Otwórz player w nowym oknie

Miasteczko rodzinne z Janem Pawłem II już 26 maja na warszawskim Ursynowie

Miasteczko rodzinne z Janem Pawłem II już 26 maja na warszawskim Ursynowie

Miasteczko rodzinne z Janem Pawłem II to wydarzenie organizowane po raz drugi przez stypendystów Warszawskiej Wspólnoty Akademickiej Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Odbywa się ono na placu pomiędzy parafią Wniebowstąpienia Pańskiego a parkiem Jana Pawła II na warszawskim Ursynowie.

Studenci pragną tym wydarzeniem uczcić dzień urodzin swojego Patrona, a także, dzieląc się swoimi talentami, podziękować społeczeństwu za wsparcie programu stypendialnego Fundacji.

Podczas wydarzenia można będzie odwiedzić liczne stoiska i atrakcje, m.in.:

– Szpital Pluszowego Misia oraz punkt medyczny, w którym stypendyści przeprowadzą warsztaty z pierwszej pomocy, a także wykonają pomiary ciśnienia krwi oraz poziomu cholesterolu i glukozy,
– stoiska plastyczne, gdzie animatorzy pomogą małym artystom stworzyć swoje dzieł,
– warsztaty z recyklingu, gdzie będzie można dowiedzieć się szczegółów dotyczących segregacji odpadów, a także zbudować własną recyklingową rzeźbę,
– stoisko z domowymi smakołykami i ciastami.

Wierzymy, że nasze działania zainspirują uczestników do rozwoju własnych zainteresowań i zaciekawią, zwłaszcza dzieci, tematem nauki. Jako stypendyści pragniemy pokazać, że naprawdę niewiele potrzeba, żeby podzielić się swoimi talentami z innymi.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA