Otwórz player w nowym oknie

"Początek końca aborcji" Shawn D. Carney

"Początek końca aborcji" Shawn D. Carney

Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy modlitwa może być skutecznym narzędziem do walki z realnym złem, to właśnie w ręce trzyma dowód, że jest to niezaprzeczalna prawda.

Wystarczy przytoczyć fakty tylko z 2019 roku: w ponad 61 krajach na całym świecie w modlitewnych kampaniach antyaborcyjnych uczestniczyło ponad milion wiernych, a ich skutek to ponad 16000 potwierdzonych przypadków zatrzymania planowych aborcji!

Autorzy książki z niezwykłą pasją, przytaczając 40 prawdziwych historii o uratowanym ludzkim życiu, opowiadają o niezwykłej inicjatywie: „40 dni dla życia”, czyli największym na świecie ruchu powstrzymującym aborcję. Jest to międzynarodowa chrześcijańska organizacja non profit, która organizuje kampanie przeciwko aborcji w ponad 60 krajach na całym świecie. Polegają one na trwaniu w nieustającej modlitwie przed placówkami dokonującymi zabójstw nienarodzonych dzieci.

Poznaj 40 inspirujących historii o tym, jak Bóg przemienia serca i ratuje życie. Powstrzymanie aborcji zaczyna się od modlitwy – dołącz do niej!

Shawn Carney, lider akcji „40 dni dla życia”, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych działaczy na rzecz ochrony nienarodzonych. W Polsce jest doskonale znany dzięki głośnej akcji „Nieplanowane” zorganizowanej wokół filmu o tym samym tytule. Czytelnicy mogli poznać go także jako współautora książki Nieplanowane. Bunt dla życia.

Na co dzień Shawn jest producentem nagradzanych dokumentów pro-life, a także autorem książek ocenianych jako najlepsze publikacje chrześcijańskie zaangażowane w akcję ratowania ludzkiego życia. Jego prace były prezentowane w setkach mediów, w tym Fox News, Laura Ingraham Show, The Drudge Report, The Guardian, USA Today, The Christian Post, National Catholic Register, Sirius XM Radio katolickie, radio EWTN i Focus on the Family. Shawn mieszka w Teksasie ze swoją żoną i siedmiorgiem dzieci.


back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA