Otwórz player w nowym oknie

"Okruchy. 40 konkretów jak nawrócić własne serce"

"Okruchy. 40 konkretów jak nawrócić własne serce"

W tej książce nie znajdziesz ani nauk rekolekcyjnych ani konferencji, ani też rozważań drogi krzyżowej, ale krótkie i konkretne ćwiczenia, które mają Cię skłonić do nawrócenia. 

Proponowane zadania mają wychowywać serce do miłości Boga i bliźniego, nauczyć wdzięczności. Mogą się wydawać pozornie nieistotne, właśnie jak okruchy: małe gesty życzliwości, chwila uwagi, uśmiech, drobne wyrzeczenie. – Wierzę, że z tych okruchów mogą zrodzić się w nas wielkie rzeczy, co potwierdził też Pan Jezus, mówiąc: Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny (Łk 16,10) – podkreśla o. Adam Szustak.

Choć Okruchy powstały jako seria wielkopostna, nawracanie swojego serca małymi krokami można zacząć w dowolnym momencie roku! Od Ciebie zależy, czy (i kiedy) zechcesz sprawdzić, jaki potencjał drzemie w małych odruchach serca, tych niby tylko “okruchach” – może okazać się, że karmiąc nimi innych, dostajemy o wiele więcej niż sami dajemy i że ktoś się z nich ucieszy jak z pięknie wypieczonego bochenka. 

Dla kogo książka? 

- dla poszukujących sprawdzonych wskazówek na nawrócenie własnego serca 
- dla zwolenników krótkiej formy i zasady “mniej gadania, więcej robienia” 
- dla tych, którzy chcą zbliżyć się do Boga, także obecnego w drugim człowieku

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA