Otwórz player w nowym oknie

"Mama na obcasach"

"Mama na obcasach"

„Mama na obcasach” to zbiór wywiadów z kobietami, reprezentującymi różne profesje, dla których zarówno spełnienie zawodowe, jak i posiadanie dzieci są najważniejszymi celami w życiu. 11 kobiet – Magdalena Wolińska-Riedi, Lidia Sadowa, Anna Skórzyńska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Socha, Dorota Łosiewicz, Karolina Naja, Małgorzata Kożuchowska, Jadwiga Emilewicz, Dorota Gawryluk, Helena Pyz – opowiada o tym, czym dla nich jest macierzyństwo i jaką rolę w ich życiu odgrywa realizacja własnych pasji i marzeń w wymiarze zawodowym.

Bohaterki, w rozmowie z Magdaleną Szefernaker, opowiadają o tym, jak na co dzień starają się łączyć te dwa niezwykle wymagające obszary. Mierzą się także ze stereotypowym przekonaniem, że kobieta musi wybrać – czy robi karierę zawodową, czy chce mieć rodzinę i zająć się dziećmi. Pokazują, że macierzyństwo to nie przeszkoda, ale często wręcz przeciwnie – początek kariery zawodowej.

11 rozmów, a każda z nich to zupełnie inna historia – wyjątkowa, jedyna, oryginalna – która może stać się inspiracją dla czytelniczek zmagających się z podobnymi wyzwaniami łączenia pracy z wychowywaniem dzieci. To książka również dla mężczyzn – ojców, bez których wsparcia i zaangażowania połączenie tych dwóch światów często byłoby wręcz niemożliwe.

Książkę można nabyć na: www.mamanaobcasach.pl

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA