Otwórz player w nowym oknie

DRUGA - najbardziej niezwykła podróż ku sobie, Anna Hazuka

DRUGA - najbardziej niezwykła podróż ku sobie, Anna Hazuka

Swoje szczęście lokowałam raczej między karierą korporacyjną a pracą naukową. Ewentualnie z jakimś sensownym mężem u boku. Naprawdę byłam przekonana, że kompletnie nie nadaję się do roli mamy, że wszystko we mnie przeczy instynktowi macierzyńskiemu i jedyne dzieci, na jakie powinnam sobie pozwolić, to te, które będą wołać do mnie „ciociu”. Wcale nie zostałam wysadzona na peronie zapomnienia, ale wsiadłam do najwłaściwszego pociągu życia – postawiłam na miłość, czyli zdecydowałam się być druga.


 ***
"Druga" Anny Hazuki to ważna i odważna książka (zwłaszcza dla kobiet),  przy lekturze której wyrywa się westchnienie: "Dlaczego nikt mi o tym nie powiedział?!" To książka, która można dać w prezencie sobie samemu. O odkrywaniu sensu życia, wymarzonej pracy i zwykłego-niezwykłego szczęścia. Otwiera na Miłość, odważna i uwalniająca.

Nie jest to poradnik poppsychologiczny, lecz wciągający, pełen humoru i autoironii pamiętnik z  "podróży ku sobie". Świeży, wyrazisty, katolicki głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia.


CO ZNAJDZIESZ W TEJ KSIĄŻCE?

- poruszający, bardzo osobisty zapis dojrzewania do akceptacji siebie 
- autentyczną historię “transformacji bidula w bohatera, cherlaka w mocarza, kurczaka w nieustraszonego orła”
- dowód, że marzenie o świadomym i satysfakcjonującym życiu może się ziścić
- 0% dydaktyzmu, 100% autopsji

***

REKOMENDACJA

Anna Hazuka dzieląc się swoją historią kobiety, katoliczki, żony i matki wielodzietnej, w sposób zabawny, do bólu szczery, ale i wzruszający, pokazuje całą gamę barw życia kobiety.  Niezwykle ważna książka dla tych z nas, które przed etapem pieluch, w trakcie tego świata albo dawno już po.

Weronika Kostrzewa, dziennikarka Radia Plus i Stacji7.pl

O AUTORCE

Anna Hazuka:- z życiowej pomyłki prawniczka, z naprawionego błędu – dziennikarka i  społeczniczka. Spełniona kobieta, która dzięki macierzyństwu całkiem niespodziewanie odnalazła sens życia. Chciała zdobyć świat, szczęśliwie zdobyła samą siebie.

DLA KOGO TA KSIĄŻKA?

Dla kobiet lubiących przyglądać się sobie i światu  miłośniczek historii “z życia wziętych” szukających szczęścia, spełnienia i odkrycia własnej tożsamości stojących na progu dorosłości, snujących plany na przyszłość i podejmujących życiowe decyzje w kryzysie, potrzebujących “oddechu”,  “nowego otwarcia” i kojącej inspiracji dla mam z różnym stażem: zarówno wielodzietnych, jak i debiutujących w tej życiowej roli dla żon z ambicjami zawodowymi, osobistymi i rodzinnymi katoliczek, szukających wsparcia w dylematach egzystencjalnych, emocjonalnych i duchowych dla każdego mężczyzny, który chciałby zrozumieć, co kobiecie w duszy gra, przez co ona przechodzi i jaką rolę odgrywa w tym Bóg (autorka "wyciąga to, co schowane"!)

Książki w księgarni Dobroci.pl:https://dobroci.pl/produkt/druga-najbardziej-niezwykla-podroz-ku-sobie-przedsprzedaz/

E-book: https://dobroci.pl/produkt/ebook-druga-najbardziej-niezwykla-podroz-ku-sobie/

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA