Otwórz player w nowym oknie

Koło puszczy. Muzealna jazda po Kampinosie.

Koło puszczy. Muzealna jazda po Kampinosie.

Koło puszczy. Muzealna jazda po Kampinosie to cykl 6 wycieczek rowerowych śladami prymasa Stefana Wyszyńskiego. Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaplanowało trasy, które będą wiodły przez malownicze rejony Puszczy Kampinoskiej. Organizatorzy pragną połączyć wiedzę merytoryczną z aktywnym wypoczynkiem na rowerze. Puszcza Kampinoska jest do tego idealnym miejscem.

Po pierwsze, w tutejszych miejscowościach i na szlakach leśnych znajduje się wiele mało znanych pamiątek związanych z życiem i działalnością Stefana Wyszyńskiego. Po drugie, aktywny wypoczynek, jest okazją do wspólnego spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku. Po trzecie wreszcie – jest to wyśmienita okazja do poznania wyjątkowego parku narodowego usytuowanego u wrót stolicy.

Serdecznie zapraszamy:

Terminy wycieczek:
16 lipca (sobota) g. 11.00-16.00 – Szlakiem miejsc pamięci narodowej

17 lipca (niedziela) g. 11.00-16.00 – Kolonizacja olęderska między puszczą a Wisłą

6 sierpnia (sobota) g. 11.00-16.00 – Wokół skansenu budownictwa puszczańskiego w granicy

7 sierpnia (niedziela) g. 11.00-17.00 – Miejsca święte

27 sierpnia (sobota) g. 11.00-16.00 – Dzieło życia bł. Elżbiety Róży Czackiej

28 sierpnia (niedziela) g. 11.00-16.00 – W małej ojczyźnie Fryderyka Chopina

 

Liczba miejsc jest ograniczona! Przyjmujemy zapisy tylko dla osób pełnoletnich dostępne na 2 tygodnie przed danym wydarzeniem.

Na wszystkie pytania odpowiadamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA