Otwórz player w nowym oknie

"Wielkanoc Bez Granic 2021"

"Wielkanoc Bez Granic 2021"

Dzieło "Wielkanoc bez Granic Online" jest kolejną wersją Wielkanocy bez Granic, która jest realizowana przez Instytut Myśli Schumana od 2016 roku.

Polega również na budowaniu relacji między Polakami, a cudzoziemcami studiującymi lub pracującymi w Polsce. Dobre, osobiste relacje z Polakami pomogą cudzoziemcom poznać naszą kulturę, tradycję i religię katolicką. Celem tych działań jest pomoc w procesie stopniowego wrastania danej osoby w kulturę otaczającego ją społeczeństwa, czyli inkulturację. Czas Świąt jest dobrym momentem, żeby wykorzystując przerwę w zajęciach na uczelni czy w pracy, zaprosić cudzoziemców na spotkanie przez internet w pierwszy albo drugi dzień Świąt.

W tym roku z powodu pandemii Covid-19 wydarzenie to jest przeniesione do internetu. Zatem zapraszamy wszystkich Polaków, studentów z zagranicy, jak i osoby samotne, żeby spotkali się w pierwszy lub drugi dzień świąt Wielkanocnych za pośrednictwem różnych komunikatorów internetowych, takich jak Skype, Facebook, Whatsapp i innych.

Więcej informacji na stronie: http://wielkanocbezgranic.com/

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA