Otwórz player w nowym oknie

Zaproszenie na spotkanie o książce "Życie odnalezione. Poznaj, przyjmij i pokochaj siebie", Jean-François Noel

Zaproszenie na spotkanie o książce "Życie odnalezione. Poznaj, przyjmij i pokochaj siebie", Jean-François Noel

Zapraszamy na spotkanie wokół książki z serii Psychologia i wiara – Życie odnalezione. Poznaj, przyjmij i pokochaj siebie, której autorem jest Jean-François Noel.

Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia (środa) o godz. 20:00 na kanale Youtube Wydawnictwa W drodze: https://youtu.be/DzJ9-G15irQ 

Gościem dominikanina Tomasza Grabowskiego OP będzie Regina Hojna – psycholog, psychoterapeutka, trenerka biznesu, zajmująca się m.in. tematami poczucia własnej wartości, wiary w siebie i dobrostanu.

– Nie można zdradzać siebie bez końca. Wcześniej czy później fałszywy krok, złe samopoczucie lub pojawienie się lęku na nowo obudzą pytania, które pozornie znalazły już swoje odpowiedzi, pytania o siebie i własne życie, narzucające się naszej świadomości z taką mocą, że staną się niemożliwe do odparcia. Tak wygląda początek powrotu do siebie. „Wtedy zastanowił się” – powiedziano o synu marnotrawnym patrzącym na niejadalne strąki – i tu rozpoczął się jego powrót do siebie i do Ojca – podkreśla autor książki.

 Poranek „Siódma9” objął publikację swoim patronatem.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA