Otwórz player w nowym oknie

Dariusz Grzędziński: Rząd PiS jest rządem, który w ciągu ostatnich 3 lat nie dał nam się nudzić

Dariusz Grzędziński: Rząd PiS jest rządem, który w ciągu ostatnich 3 lat nie dał nam się nudzić

„Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest rządem, który nie dał nam dziennikarzom się nudzić w ciągu 3 ostatnich lat. Na nudę żaden z nas nie mógł narzekać. Na pewno nie wyszła reforma edukacji, bo jednak głosy rodziców mówiące o tym, że w polskiej edukacji i w szkole mamy do czynienia z chaosem, są dość liczne. (...) Nie do końca wyszła też ta wielka, zapowiadana przez A. Macierewicza reforma, czy też odnowa polskiej armii. (...) O reformie sądownictwa trudno powiedzieć cokolwiek, bo jest to sprawa, która jest w rozkroku” – powiedział w poranku „Siódma-Dziewiąta” Dariusz Grzędziński z dziennika „Fakt”.

„Po stronie sukcesów, nie będę oryginalny, na pewno 500+, program, na której w dużej mierze PiS bazuje. (...) Także spełniona obietnica w postaci obniżenia wieku emerytalnego, to też należałoby uznać za sukces” – mówił gość Karola Gaca.

„Relacje międzynarodowe trudno także nazwać sukcesem w ciągu trzech ostatnich lat” – stwierdził dziennikarz.  

„Słabość opozycji, jej rozbicie są aż nadto widoczne” – komentował publicysta.

Gość poranka skomentował także rezultat rozlosowania grup na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020 oraz sytuację w kadrze narodowej i PZPN: „Przestrzegałbym przed hurraoptymizmem” – mówił Grzędziński.

Zachęcamy do odsłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA