Otwórz player w nowym oknie

Dr Krzysztof Tenerowicz: W Akademii Patriotyzmu młodzi ludzie rozwijają swoją wiedzę, aby w przyszłości dokonywać wyborów zgodnych ze swoimi przekonaniami

Dr Krzysztof Tenerowicz: W Akademii Patriotyzmu młodzi ludzie rozwijają swoją wiedzę, aby w przyszłości dokonywać wyborów zgodnych ze swoimi przekonaniami

„Akademia Patriotyzmu to projekt skierowany do osób młodych, maturzystów, studentów, osób zaraz po studiach, które poszukują tej swojej ścieżki. Nie chcą iść utartym szlakiem, jak często młodzi ludzi teraz podążają, tylko szukają tej własnej tożsamości. Młodzi ludzie obecnie charakteryzują się tym, że często podczas studiów szukają dodatkowych zajęć, szkoleń, chcą zgłębiać swoją wiedzę. My to umożliwiamy” – mówił w poranku „Siódma 9” dr Krzysztof Tenerowicz, prezes Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego. W rozmowie z Piotrem Otrębskim opowiedział o Akademii Patriotyzmu.

„To, co nas wyróżnia, to kwestia podejścia, wartości i tego, czym się kierujemy w tych naszych działaniach. Chcemy, żeby młodzi ludzie dokonywali świadomych wyborów, żeby podejmowali decyzje w zgodzie z własnymi przekonaniami, z trochę szerszym pomysłem na życie i żeby to były przede wszystkim dobre wybory” – tłumaczył prezes.

„To są wykłady i warsztaty. Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. (…) Chcemy, żeby w tych dziedzinach, w których się zajmujemy, nasi słuchacze nabywali dużo wiedzy praktycznej” – zaznaczył.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA