Otwórz player w nowym oknie

Piotr Szewczyk: Anima MEA to wystawa o duszy ludzkiej

Piotr Szewczyk: Anima MEA to wystawa o duszy ludzkiej

„Anima MEA to wystawa o duszy ludzkiej, gdzie rożni artyści starali się przedstawić czym jest dusza i jak ona wygląda” – powiedział w Poranku „Siódma 9” Piotr Szewczyk (Dobre Miejsce). Rozmowa Piotra Otrębskiego.

„Na wystawie znajduje się około czterdziestu prac. Są to nie tylko obrazy, ale także filmy, czy rzeźba. Temat jest złożony, prace są bardzo różnorodne.” – zauważył gość poranka, który zaznaczył, że podczas wystawy będziemy mogli zobaczyć prace znanych artystów, jak i osób, które dopiero zaczynają drogę kariery artystycznej.

„Anima MEA jest projektem szerszym od samej wystawy. Zapraszamy m.in. na rekolekcje artystyczne, na których każdy będzie mógł zastanowić się nad tym jak wygląda jego dusza. Poza słuchaniem Słowa i wspólną modlitwą, będą też przewidziane warsztaty artystyczne, gdzie każdy będzie mógł przełożyć punkt swojej duchowości na inną formę artystyczną” – powiedział rozmówca Piotra Otrębskiego podkreślając, że rekolekcje nie są skierowane jedynie do artystów.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

Anima MEA: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. A, Galeria Krużganek. Wstęp wolny, codziennie w godz. 8-20. Ekspozycja: od 2019-09-01 do 2019-09-29

Rekolekcje artystyczne odbędą się w dniach 13.09-15.09. Więcej informacji na stronie: dobremiejsce.org

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA