Otwórz player w nowym oknie

Mariusz Chłopik o akcji „Gramy razem”: Wspólnie z klubami Ekstraklasy PKO BP rozpoczęło współpracę na poziomie programu partnerskiego

Mariusz Chłopik o akcji „Gramy razem”: Wspólnie z klubami Ekstraklasy PKO BP rozpoczęło współpracę na poziomie programu partnerskiego

„Akcja «Gramy razem» jest próbą połączenia świata biznesu ze światem piłki nożnej. Wspólnie z klubami Ekstraklasy rozpoczęliśmy współpracę na poziomie programu partnerskiego. Za pośrednictwem klubów chcemy oferować nasze produkty i usługi kibicom i w ramach tego dzielić się marżą/zyskiem z konkretnymi klubami” – powiedział w poranku „Siódma 9” Mariusz Chłopik (dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu PKO BP). W rozmowie z Marcinem Fijołkiem opowiadał o szczegółach współpracy zawiązanej pomiędzy PKO a Ekstraklasą.

Jak zaznaczył gość poranka na akcji „Gramy razem” zyskują nie tylko kluby, ale także kibice.

„Dla kibiców będziemy posiadali różne gratyfikacje np. w postaci karnetów czy voucherów na bilety i koszulki meczowe” – powiedział Mariusz Chłopik.

Rozmówca Marcina Fijołka opowiadał także o pojęciu marży transparentnej, istotnej z punktu widzenia współpracujących podmiotów.

„Na stronie internetowej danego klubu zostanie stworzona specjalna podstrona, na której w systemie miesięcznym i kwartalnym będziemy raportować ile środków uzyskał konkretny klub Ekstraklasy. Naszą ideą jest, aby pieniądze były przeznaczane na konkretne działania (np. wymiana murawy, wsparcie akademii), a nie na bieżące zarządzanie klubem i kontrakty dla zawodników” – wyjaśniał Chłopik.

Pod koniec rozmowy padła suma, którą PKO Bank Polski przeznaczy na wsparcie Ekstraklasy.

„Jeśli zsumujemy nasze zaangażowanie z Totalizatorem Sportowym to łączne zaangażowanie finansowe przez 3 lata naszej obecności w Ekstraklasie może oscylować w kwocie około 100 milionów złotych” – powiedział dyrektor biura Ekstraklasy i Gamingu PKO BP.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA