Otwórz player w nowym oknie

Piotr Muller: Bierzemy pod uwagę pełną regionalizację obostrzeń

Piotr Muller: Bierzemy pod uwagę pełną regionalizację obostrzeń

„Jeżeli chodzi o liczbę zachorowań to sytuacja w kraju jest mocno zróżnicowana. Najbardziej poważnie brany pod uwagę wariant związany jest z pełną regionalizacją obostrzeń” – powiedział w Poranku „Siódma9” Piotr Muller (Kancelaria Premiera).

Początek rozmowy dotyczył wzrostu zakażeń koronawirusem w Polsce.

„Sytuacja epidemiczna się pogarsza. Nie możemy dziś liczyć na decyzje o zdejmowaniu obostrzeń” – powiedział rzecznik rządu.

„Jeżeli chodzi o liczbę zachorowań to sytuacja w kraju jest mocno zróżnicowana. Najbardziej poważnie brany pod uwagę wariant związany jest z pełną regionalizacją obostrzeń” – mówił Piotr Muller.

Gość Poranka „Siódma9” odniósł się do spotkania przedstawicieli rządu z prezydentem Dudą ws. założeń Nowego Polskiego Ładu.

„To była dobra, konstruktywna dyskusja wokół wyzwań gospodarczych, które czekają nas w związku z wychodzeniem z kryzysu gospodarczego wywołanego koronawirusem" - powiedział.

"Czeka nas jeszcze pewnie kilka spotkań, ale cieszymy się, że pan prezydent również chce patronować tym działaniom gospodarczym, właśnie potrzebnym do odbicia gospodarczego" – dodał rozmówca Anny Czytowskiej.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA