Otwórz player w nowym oknie

Paweł Gołaszewski: Zawsze znajdą się tacy, którzy będą krytykować Roberta Lewandowskiego

Paweł Gołaszewski: Zawsze znajdą się tacy, którzy będą krytykować Roberta Lewandowskiego

„Czego Robert Lewandowski by nie zrobił, i tak znajdą się tacy, którzy zawsze znajdą powód do jego krytyki” – powiedział w Poranku „Siódma9” red. Paweł Gołaszewski „Piłka Nożna”.

Gość Poranka „Siódma9” wypowiedział się na temat urazu Roberta Lewandowskiego. Kontuzja wykluczy kapitana reprezentacji Polski z meczu z Anglią na Wembley.

„To dosyć poważna kontuzja, Roberta czeka około miesiąc przerwy. Sporo go ominie, bo oprócz meczu kadry zabraknie go w kilku ważnych spotkaniach Bayernu” – mówił red. Gołaszewski dostrzegając, że wspomniany uraz może utrudnić Lewandowskiemu pobicie rekordu Gerda Muellera, który w sezonie 1971/72 zdobył 40 goli. Polak po 26. kolejkach Bundesligi ma 35 bramek na koncie.

Rozmówca Anny Czytowskiej nie zgodził się z tezą, według której występ najlepszego polskiego napastnika w meczu z Andorą był nieodpowiedzialnością.

„Odkąd Robert Lewandowski gra w reprezentacji Polski, nie zagrał w oficjalnym meczu eliminacyjnym tylko raz – w meczu z San Marino (z powodu urazu). Widzimy co się dzieje na świecie – wszystkie gwiazdy grają w każdym meczu. Ta dyskusja jest kompletnie bezsensowna” – stwierdził dziennikarz.

Dalsza część rozmowy dotyczyła oceny pierwszych meczów trenera Paulo Sousy.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA