Otwórz player w nowym oknie

Michał Pol: Islandia to zupełnie inny zespół, niż ten z ostatniego Euro

Michał Pol: Islandia to zupełnie inny zespół, niż ten z ostatniego Euro

„Mecz z Islandią da nam odpowiedź czy trener Paulo Sousa będzie chciał grać jednym napastnikiem (Robert Lewandowski), czy też zechce dołożyć mu partnera w postaci Jakuba Świerczoka” – powiedział w Poranku „Siódma9” red. Michał Pol ("Kanał Sportowy").

We wtorek 8 czerwca Polska reprezentacja zmierzy się w Poznaniu w meczu z Islandią. Zdaniem red. Pola zespół naszych rywali nie przypomina już drużyny, która na poprzednim Euro zdobyła serca wielu fanów piłki nożnej.

„To już zupełnie inna drużyna. Czeka ich nowe otwarcie” – stwierdził Gość Poranka „Siódma9”.

„Mecz z Islandią da nam odpowiedź czy trener Paulo Sousa będzie chciał grać jednym napastnikiem (Robert Lewandowski), czy też zechce dołożyć mu partnera w postaci Jakuba Świerczoka” – powiedział red. Pol.

„Świerczok w miarę dobrze wypadł w meczu z Rosją, zdobył bramkę, ale popełniał też błędy. Na ten moment wydaje mi się, że bardziej prawdopodobny jest wybór zestawienia z czwórką pomocników i jednym napastnikiem” – kontynuował.

W rozmowie pojawił się również wątek kontuzji Arkadiusza Milika oraz potencjalnego składu Polaków na wtorkowy mecz towarzyski z Islandią.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Zdjęcie: Sport Brokers

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA