Otwórz player w nowym oknie

Paweł Gołaszewski: Pod względem organizacji gry był to najlepszy mecz pod wodzą Paulo Sousy

Paweł Gołaszewski: Pod względem organizacji gry był to najlepszy mecz pod wodzą Paulo Sousy

„Pod względem organizacji gry było to najlepszy mecz pod wodzą naszego selekcjonera. Rywale na naszą bramkę oddali jeden celny strzał. Jeżeli chodzi o kreowanie naszej gry w ofensywie nie było zbyt dobrze, poza tą sytuacją bramkową, nie wystąpiło zbyt wiele innych okazji. Zapracowaliśmy na to zwycięstwo, wiedzieliśmy, że będzie trudno i trybuny będą do nas wrogo nastawione” - powiedział w Poranku „Siódma9” redaktor Paweł Gołaszewski („Piłka Nożna”).

Środowa rozmowa Anny Czytowskiej z redaktorem tygodnika Piłka Nożna, Pawłem Gołaszewskim, dotyczyła wtorkowego meczu reprezentacji Polski z Albanią.

„Od meczu z Anglią Paulo Sousa dojrzał do pomysłu zmiany taktyki w defensywie. Ten pomysł zdaje egzamin. Widać to po rozegranych od tego czasu meczach. Pomysł na grę chyba już się wykrystalizował w głowie selekcjonera reprezentacji Polski. Piłkarze wcześniej byli zagubieni w ustawieniu, a wczoraj było już widać mądrość, jak się ustawić, jak asekurować kolegę, poruszać się czy zaatakować. Czas zadziałał na korzyść trenera” - tłumaczył Gość Poranka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA