Otwórz player w nowym oknie

Ireneusz Raś: Gratyfikacja swoich docelowych wyborców kosztem reszty społeczeństwa jest nieuczciwa

Ireneusz Raś: Gratyfikacja swoich docelowych wyborców kosztem reszty społeczeństwa jest nieuczciwa

„Nie może być tak, że przed kolejnymi wyborami partia rządząca będzie dzielić Polaków, gratyfikując tylko swoich docelowych wyborców, kosztem ludzi aktywnych. To jest nieuczciwe i w dalszej perspektywie rujnujące sprawiedliwość w Polsce” – powiedział w Poranku „Siódma9” Ireneusz Raś, poseł Koalicji Polskiej, współtwórca Centrum dla Polski.

„Centrum dla Polski to partia centroprawicowa, która ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie prawdziwej konserwatywno-chadeckiej, otwartej partii, która szanując tradycyjne, chrześcijańskie wartości nie będzie ich ośmieszała, ale będzie na nich starała się budować zgodę narodową” – mówił rozmówca Michała Kłosowskiego.

„PiS zobaczył, że Polska wzbogaciła się po okresie transformacji i konieczne jest dokonanie odpowiednich transferów społecznych. Tu trzeba przyznać im rację. Natomiast nie może być tak, że przed kolejnymi wyborami partia rządząca będzie dzielić Polaków, gratyfikując tylko swoich docelowych wyborców, kosztem ludzi aktywnych. To jest nieuczciwe i w dalszej perspektywie rujnujące sprawiedliwość w Polsce” – stwierdził poseł Raś.

W rozmowie pojawił się także wątek ew. współpracy z Szymonem Hołownią czy Jarosławem Gowinem.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA