Otwórz player w nowym oknie

Magdalena Szefernaker: Macierzyństwo jest jednym z najtrudniejszych powołań

Magdalena Szefernaker: Macierzyństwo jest jednym z najtrudniejszych powołań

„Macierzyństwo jest jednym z najtrudniejszych powołań i zarazem jedną z najpiękniejszych dróg, jaką można podążać. Macierzyństwo może nas również rozwijać zawodowo” - powiedziała w Poranku „Siódma9” redaktor Magdalena Szefernaker, autorka książki pt. „Mama na obcasach”.

Rozmowa z redaktor Magdaleną Szefernaker dotyczyła łączenia macierzyństwa z pracą.

„Jako mama dwóch małych synów mogę powiedzieć, że największym wyzwaniem dla mam i dla rodziców jest brak czasu. Doskwiera to mamom, rodzicom i zapewne wszystkim w dzisiejszych czasach. Gdy mówimy o pracujących mamach to wyzwań jest bardzo wiele. Życie jest zaskakujące, stoi przed nami wiele wyzwań zawodowych, a dochodzą do tego obowiązki rodzinne. Ciągle spotyka nas coś nowego. Brak czasu jest podstawowym wyzwaniem - jak wszystko połączyć i pogodzić” - tłumaczyła rozmówczyni Michała Kłosowskiego.

„Czasem może się wydawać, że po tym jak zostaniemy mamą to będzie nam trudniej realizować pasje, marzenia, czy jakieś wyzwania zawodowe, ale wcale tak nie musi być. Czasem idzie to w drugą stronę, dodaje takiej energii i skrzydeł, że otwieramy się na nowe pomysł i perspektywy” - mówił Gość Poranka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA