Otwórz player w nowym oknie

Ks. Łukasz Gołaś SAC: Kerygmat można głosić non-stop

Ks. Łukasz Gołaś SAC: Kerygmat można głosić non-stop

„Głosimy kerygmat. To temat główny, który od 9 lat proponowany jest wszystkim głoszącym, zapraszanym na ewangelizację na barce. Kerygmat można głosić non-stop. Miłość Boża, zbawienie, grzech, Kościół, wspólnota to tematy wciąż aktualne, tematy, z którymi zderzamy się na co dzień w naszym życiu” – powiedział w Poranku „Siódma9” ks. Łukasz Gołaś SAC.

Przedmiotem rozmowy była akcja "Ewangelizacja na barce".

«Ewangelizacja na barce» to zaproszenie skierowane do każdego. To inicjatywa istniejąca już od 9 lat, podczas której można posłuchać Słowa Bożego i świadectwa, można też przyjąć Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela” – mówił ks. Łukasz Gołaś SAC.

„Po naszych pierwszych trzech spotkaniach narodziła się myśl, żeby to dzieło miało swoją kontynuację. Dotychczas zorganizowaliśmy ponad 70 spotkań. Chcemy zaprosić każdego do wyjścia z domu, ze swoich wspólnot, aby posłuchać Słowa Bożego, w innym, świeckim miejscu”– powiedział rozmówca red. Górskiego.

„Głosimy kerygmat. To temat główny, który od 9 lat proponowany jest wszystkim głoszącym zapraszanym na ewangelizację na barce. Kerygmat można głosić non-stop. Miłość Boża, zbawienie, grzech, Kościół, wspólnota to tematy wciąż aktualne, tematy, z którymi zderzamy się na co dzień” – dodał ks. Gołaś.

W rozmowie pojawił się również wątek rejsów papieskich.

Poranek Sióma9 jest patronem medialnym "Ewangelizacji na barce".

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

 

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA