Otwórz player w nowym oknie

Jan Maria Jackowski: Gdyby nie minister Naimski, nie byłoby Baltic Pipe

Jan Maria Jackowski: Gdyby nie minister Naimski, nie byłoby Baltic Pipe

„Uważam, że dzięki determinacji i konsekwencji ministra Naimskiego możemy teraz cieszyć się ukończeniem inwestycji Baltic Pipe” – powiedział w Poranku „Siódma9” senator Jan Maria Jackowski.

Rozmowa w głównej mierze dotyczyła zmian zachodzących w Prawie i Sprawiedliwości. Senator Jackowski (wykluczony w lutym z klubu parlamentarnego PiS) skomentował niedawne zdymisjonowanie ministra Piotra Naimskiego.

„Zamiast wykluczać błędy, wykluczono mnie. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku pana ministra Naimskiego. To pokazuje, że osoby, które są ideowe, które dopominają się o pewne pryncypia, są niewygodne dla aparatu partyjnego, który w swoim pragmatyzmie zagubił się i zapomniał o tym, co głosił jeszcze niedawno w wyborach” – stwierdził rozmówca Michała Górskiego.

„To wszystko pokazuje kondycję obozu rządzącego, który nie jest w stanie poważnie dyskutować z oponentami mówiącymi o potrzebie powrotu do realizacji programu, do zasad, które obowiązywały w polityce jeszcze jakiś czas temu. Rząd prowadzi politykę, która prowadzi do utraty władzy. Obrano kurs «hulaj dusza, piekła nie ma»” – dodał Gość Poranka „Siódma9”.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

 

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA