Otwórz player w nowym oknie

Jan Piasecki: Nie rozdzierałbym szat po meczu z Holandią

Jan Piasecki: Nie rozdzierałbym szat po meczu z Holandią

„Można się zastanawiać, czego oczekiwaliśmy po takim rywalu, jak Holandia. Jeśli tego, że będziemy dominować, to jesteśmy w ogromnym błędzie. Holandia chce z każdym dominować i udało im się to z reprezentacją. Gdyby było inaczej, to bylibyśmy w innym miejscu” – mówił w poranku „Siódma 9” Jan Piasecki z TVP Sport.

Polska przegrała wczoraj na PGE Narodowym 0:2 z Holandią w ramach Ligi Narodów. „Nie liczmy na nic więcej z takimi rywalami, bo to obraz tego, gdzie jesteśmy. Musimy akceptować to, że pokażą nam miejsce w szeregu, choć styl mógł być lepszy. Mieliśmy też sporą listę kontuzjowanych. Nie rozdzierałbym szat po tym meczu” – ocenił gość poranka.

Dziennikarz dodał, że „iskierką nadziei był Arkadiusz Milik, choć zmarnował świetną okazję”. „Dobrą wiadomością jest to, że mamy w formie drugiego napastnika i to z Juventusu Turyn. To on dał impuls reprezentacji po wejściu. To dobra wiadomość dla selekcjonera. Może nie zawojujemy z Argentyną, ale wyjście z grupy jest możliwe” - powiedział

„Spotkanie z Walią to mecz, który powinniśmy wygrać. To w takich spotkaniach pokazuje się jakość i to po takich meczach mamy prawo oceniać i analizować. Liczę, że zaprezentujemy się z tej strony grając piłką a nie za nią biegając” – ocenił Piasecki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA