Otwórz player w nowym oknie

Ks. Łukasz Gołaś SAC: Życie bł. ks. Józefa Stanka to gotowy scenariusz na film

Ks. Łukasz Gołaś SAC: Życie bł. ks. Józefa Stanka to gotowy scenariusz na film

"Życie bł. ks. Józefa Stanka to gotowy scenariusz na film. Był on kapelanem Powstania Warszawskiego i należał do Armii Krajowej. Zginął w wieku 27 lat po trzech latach kapłaństwa. Swoje życie, kapłańską drogę poświęcił, by pomagać innemu człowiekowi" - powiedział w Poranku "Siódma9" ks. Łukasz Gołaś SAC ("Pallotti.FM).

Rozmowa z ks. Łukaszem Gołasiem SAC dotyczyła uroczystości upamiętniających 78 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Józefa Stanka.

23 września 2022 roku w Warszawie, będą miały miejsce uroczystości upamiętniające 78 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Józefa Stanka SAC. Pierwsza część odbędzie się pod pomnikiem na rogu ulic Solec i Wilanowskiej o godz. 13.00, zaś druga o godz. 17.00 w kościele św. Wincentego Pallottiego na ul. Skaryszewskiej 12.

"Zapraszamy na transmisję do Pallotti.TV i Radia Pallotti.FM od godz. 17.00 Na uroczystości zapraszają: Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Proboszcz parafii i Świętego Wincentego Pallottiego w Warszawie, Prezes Zarządu Instytutu Historycznego Nurtu Niepodległościowego im. Andrzeja Ostoja Owsianego. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

back to top

Partnerzy

ŻYWA WIARA